שיטת שלושת השלבים למשכנתא אופטימלית

מה תבינו אחרי הקריאה של דף זה

  • איך להשיג משכנתא אופטימלית.
  • מהי שיטת שלושת השלבים למשכנתא טובה יותר.
  • איך אתר זה יוביל אותכם לחיסכון של עשרות אלפי שקלים ויותר.
     

מהי שיטת שלושת השלבים? ואיך היא מובילה אותנו למשכנתא אופטימלית

שיטת שלושת השלבים היא שיטה שפיתחנו בקבוצת נדל"ן דיל על מנת לחסוך לאלפי ללקוחותינו סכומי כסף עצומים בעת לקיחת המשכנתא, שיטה זו יוצרת חיסכון עצום במשך כל תקופת תשלום המשכנתא.

לאחר שראינו כי השיטה מוכחת ועובדת, פתחנו אתר זה שהיה סגור עד אז ללקוחות החברה בלבד  לטובת כל ציבור לוקחי המשכנתא בישראל וגם אתם תוכלו להנות ולחסוך סכומי כסף עצומים.

אז למה בעצם שלוש שלבים?

על מנת לפשט את כל נושא לקיחת המשכנתא שהנו מורכב מטבעו ומכיל מושגים רבים מתחום המימון, הנדל"ן ועוד נושאים רבים ומגוונים אנו זקוקים למקור ידע אחד מסודר שיפשט את כל התהליך ויסביר שלב אחרי שלב באופן מדורג איך להגיע למשכנתא האופטימלית וכמו שרבים מאיתנו הבינו בשירות הצבאי חלוקה לשלוש מסדרת את הנושאים ומפשטת אותם.

השלב הראשון - ידע והבנה

באתר זה מובא במילים פשוטות ובצורה מסודרת כל הידע הדרוש לפני לקיחת משכנתא, כל המושגים וההבנה ההכרחיים להשגת משכנתא טובה יותר מוסברים באופן מפורט אך פשוט.

בעזרת הידע הטמון באתר זה תוכלו להבין בעצם את העולם אליו אתם נכנסים והחשוב מכל - ידע הוא כוח!   ככול שתבינו יותר כך תוכלו להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

נעבור אתכם באופן שיטתי שלב אחר שלב בכל אספקט ותהליך המשכנתא - ההבנה הזו תעניק לכם את היכולת לנהל משא ומתן אופטימלי והשגת התוצאות הטובות ביותר.

זכרו כי החזרי המשכנתא החודשיים ישפיעו באופן ניכר על רמת ואיכות חייכם ואיך תחוו אותם בכמה העשורים הקרובים בחייכם ולכן חובה עלינו לתכנן ולהשיג את התוצאה האופטימלית.

הידע שנעביר לכם באתר זה יתן לכם את כל הכלים כיצד לבצע ולקחת את המשכנתא הטובה ביותר וזאת מתוך הבנה עמוקה שמשמעותה קבלת ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

השלב השני - משא ומתן מול הבנקים והמתמחרות

לאחר שקיבלתם באתר זה את ההבנה העמוקה כיצד להשיג את המשכנתא האופטימלית, את כל סודות המשכנתא הקטנים והגדולים יותר ואיך לקרוא בין השורות ניגש לשלב השני והוא ניצול התחרות העצומה הקיימת כיום בין הבנקים.

שלב זה הנו קריטי ביותר ולכן נעסוק בו באופן פרטני ומקיף, כיום בישראל קיימים שמונה גופים העוסקים בתחום מתן משכנתאות התחרות ביניהם היא עצומה ולכן ניתן באופן פשוט לייצר תחרות בניהם ולהשיג את התוצאה האופטימלית, שוק המשכנתאות הנו בדיוק כשמו - שוק.

חשוב לזכור שאפילו עשירית האחוז בריבית המשכנתא פרושה אלפי ועשרות אלפי שקלים של חיסכון בתשלום הכולל למשכנתא, זכרו כי בחירה במסלול המשכנתא הנכון עבורכם יוביל באופן ברור וניכר לאיכות חיים גבוהה יותר במשך השנים הארוכות שבהם נשלם את המשכנתא.

נלמד אותכם איך לבצע המתמחרות בין הבנקים ואיך לבצע משא ומתן אופטימלי ובכך להשיג את התוצאה הטובה ביותר ולחסוך עשרות אלפי שקלים ולתפור את המשכנתא המתאימה והנכונה לכם ביותר.


השלב השלישי - סיוע של  גופי יעוץ המשכנתא השונים

לאחר שהשגנו את  תמונת המצב המפורטת והמקיפה ביותר של הריביות השונות ומסלול התשלום הנכון ביותר עבורנו - התוצאה האופטימלית אותה אנחנו הצלחנו להשיג הגיע הזמן לשפר אותה!  ואכן ניתן!

כיום בישראל קיימים גופי יעוץ חיצוניים המעניקים סיוע ללוקחי משכנתאות על מנת להשיג את המשכנתא הטובה ביותר, גופים אלו הוקמו על ידי יוצאי המערכת הבנקאית בישראל ובשל גודלם, בקיאותם, וקשריהם עם המערכת הבנקאית הם יכולים באופן מוכח להשיג תוצאות טובות יותר מאשר יכול להשיג הפרט הבודד, אך חשוב מאוד להגיע לנקודה זאת עם תמונת הריביות שאנחנו הצלחנו להשיג.

איך השלב השלישי עובד?

בעזרת מכרז משכנתא - לאחר שיש בידכם את תמונת הריביות והמסלולים הטובים ביותר שאתם הצלחתם להשיג מלאו את פרטיכם בדף מכרז משכנתא.

אנו נדאג כי חברות יעוץ המשכנתא הגדולות והמקושרות ביותר בישראל יצרו עמכם קשר, הציגו להם את הריביות אותם אתם הצלחתם להשיג והם יצליחו להשיג עבורכם הצעות טובות יותר ולחסוך לכם סכומי כסף ניכרים וזו אכן תהיה התוצאה מניסיוננו.

קריטי להגיע אל גופים אלה עם הצעות מסודרות ואחרי שהשגתם את ההבנה איך להגיע למשכנתא אופטימלית - ידע שקיים באתר זה.

העבודה מול גופים אלו היא בשיטת "לא חסכתה לא שילמתה"  במידה והם לא הצליחו לחסוך לכם סכומי כסף גבוהים ולהוביל אותכם למשכנתא טובה יותר לא תשלמו להם שקל אחד, ויתכן וכבר בפגישה הראשונה הם יודיעו לכם שהשגתם את התוצאה האופטימלית.

באופן זה אנו מבטיחים כי הגענו למשכנתא האופטימלית וחסכנו עשרות ומאות אלפי שקלים שהיו נזרקים לחינם אם הינו ניגשים ישירות ליועצי המשכנתא של הבנק ללא ההכוונה והידע הדרוש למשכנתא אופטימלית.

שיטת שלושת השלבים עובדת באופן מוכח וחסכה לאלפי לוקחי משכנתאות בישראל סכומי כסף ניכרים השתמשו בה, היא חיונית!

בדף הבא נתחיל להסביר באופן את כל סודות המשכנתא ואת כל הידע הדרוש בצורה מסודרת ומובנת, קראו ולמדו.

 

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
למדו איך להשיג את המשכנתא הטובה ביותר, למדו איך לנצל את התחרות בין הבנקים ולחסוך עשרות אלפי שקלים - כל הסודות והידע באתר אחד.
קבוצת נדל״ן דיל