מחשבונים למשכנתא - קבלו את המשכנתא האופטימלית מליון גולשים אינם טועים.לאחר קריאת דף זה העוסק במחשבוני משכנתא  תוכלו לקבל  את ההחלטות הנכונות והנבונות ביותר למשכנתא אופטימלית.

 

 • מהם מחשבוני משכנתא, ובמה הם יכולים לסייע לנו, ולמה בעצם קריטי לכל אחד מאיתנו להבין ולהתעמק בנושא החישובי על מנת לקבל החלטות נכונות יותר.
   
 • אלו מחשבוני משכנתא קיימים ומה מטרת כל אחד מהם ויותר חשוב מכך איך להשתמש בכל אחד מהם על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורנו למשכנתא אופטימלית לצרכים הספציפיים שלנו.
   
 • מחשבון משכנתא לחישוב החזר חודשי - מהו ההחזר החודשי הצפוי לנו ביחס לגודל המשכנתא הנלקחת.
   
 • מחשבון משכנתא לחישוב עלות המשכנתא - כמה בעצם תעלה לנו המשכנתא כולל כל התשלומים הריביות.
   
 • מחשבון משכנתא לחישוב מחיר הדירה האמיתי - כמה באמת עולה דירה מעבר לסכום בו נקב היזם, הקבלן, המתווך או מוכר דירת יד שניה.
   
 • מחשבון משכנתא לחישוב תשואה - משקיעי נדל"ן לעיתים רבות לוקחים משכנתא על נכסים וכמובן מקזזים את התשואה מעלות המשכנתא, נסביר ונחשב איך.
   
 • מחשבון משכנתא לחישוב מס הרכישה - מהו מס הרכישה, כמה נשלם והאם בכלל נשלם, אלו פטורים קיימים ואיך נחשב את מס הרכישה.
   
 • מחשבון משכנתא לחישוב הנכס האפשרי לקניה - לכל אחד מאיתנו יש את נכס החלומות אותו אנחנו רוצים לקנות, האם אנחנו באמת יכולים להרשות לעצמנו לקנות אותו?למה בעצם להיעזר במחשבון משכנתא?

רבים מאיתנו נרתעים מכל עיסוק או מגע עם כל נושא שמזכיר לנו מתמטיקה חשבון  וכדומה אך משכנתא מעצם טיבה היא פעולה שבחלקה הגדול ועל מנת להבינה ולהתעמק בה אנו זקוקים לסוג זה או אחר של תחשיבים, אנו בקבוצת נדל"ן דיל ובאתר דוקטור משכנתא החלטנו לפשט את כל הנושא המתמטי בצורה המקסימלית האפשרית ולכן בעזרת המחשבונים המתוחכמים שבנינו תוכלו להבין נושאים סבוכים ותחשיבים סבוכים מבלי שום צורך להתעמק "במתמטיקה" העומדת מאחוריהם.

מטרתם החד משמעית של מחשבוני המשכנתא המצורפים היא להבהיר לכם בקלות ופשטות את המשמעות הכספית של כל אחת מההחלטות שלכם, החל מגובה המשכנתא אותה אתם רוצים לקחת, סכום ההחזר החודשי, ואפילו עלות הדירה או הבית אותו אתם רוצים לרכוש.
הדגש המרכזי מעבר למחשבון ופשטות ההפעלה והסקת המסקנות היא המידע המצורף בתחתית כל מחשבון שיסביר לכם באופן חד ונהיר להבנה איך לקחת את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם למשכנתא אופטימלית.מחשבון משכנתא חישוב החזר חודשי

אחד מהפרמטרים החשובים ביותר כאשר אנו לוקחים משכנתא וההשלכות של גובה המשכנתא אותה ניקח הוא סכום ההחזר החודשי.

כמה פרמטרים מרכזיים יובילו אותנו לגובה ההחזר החודשי, גובה המשכנתא הנלקחת, הריבית על המשכנתא, מספר השנים בהם נפרוס את המשכנתא, וכמובן תמהיל המשכנתא והתכנון שנבצע בין הפרמטרים השונים.

בעזרת המחשבון נוכל להבין באופן כללי את המשמעות של גובה ההחזר החודשי הצפוי ביחס לשינוי בין הנתונים השונים ולקבל תמונת מצב שבעזרתה נוכל להבין את גודל המשכנתא אותה נוכל לקחת וכתוצאה מכך מהי עלות הנכס בה נוכל לעמוד.

חובה עלינו מעבר לכך לקרוא את המידע המצורף למחשבון על מנת שנבין את ההשלכות של פריסת המשכנתא, של גובה המשכנתא ושל הריביות.

היעזרו במחשבון משכנתא זה על מנת להבין האם תוכלו לעמוד בהחזר המשכנתא הצפוי על הנכס שברצונכם לרכוש.

לחצו כאן - מחשבון משכנתאמחשבון משכנתא חישוב עלות האמיתית של הדירה

קוני דירה רבים אינם מודעים לנושא הפשוט אך קריטי להבנה, המחיר אותו סיכמתם עם הקבלן, היזם או מוכר דירת יד שניה אינו המחיר האמיתי שנשלם בפועל ולעיתים רחוק ממנו מרחק של כמה עשרות אלפי שקלים ואף לעיתים מאות אלפי שקלים!

על מנת לא לבצע את הטעות הקריטית של לקיחת משכנתא ראשונית ואז הלוואה נוספת שהעלות שנשלם עליה הנה גבוהה באופן ניכר יש לבצע הערכה אמיתית של העלויות העומדות בפנינו בתור קוני דירות, תחשיב זה רלוונטי גם למשקיעי נדל"ן שחייבים להבין את היחס הקריטי בין עלות בפועל לבין תשואה עתידית ביחס למחיר הנכס ואלטרנטיבות השקעה שונות בנדל"ן או באופציות אחרות.

הכלל החשוב ביותר להבנה הוא - משכנתא היא ההלוואה הזולה ביותר שנוכל לקבל אי פעם ולכן חובה עלינו לגלם את כל העלויות שיחולו עלינו באותה הלוואה ולהימנע מתכנון לא נכון שיכול להוביל להלוואות נוספות או פשוט כפי שקורה במקרים רבים "להיתקע" עם שיפוץ לא גמור, שדרוג דירה שאינו אפשרי או עשרות בעיות אפשריות שהיה ניתן לפתור ובקלות על ידי תכנון נכון, מחשבון משכנתא זה יפתור לכם את הבעיה והכתוב ומוסבר בדף יבהיר לכם באופן פשוט מול אלו עלויות אתם עומדים ואיך להתכונן אליהם בצורה המיטבית.

לחצו כאן להבנת עלויות האמיתיות מאחורי קניית דירה - מחשבון משכנתא  חישוב והערכת עלויות קניית דירהמחשבון משכנתא חישוב מס רכישה

מס הרכישה הנו אחד מהמיסים המוטלים על כל רוכש דירה בישראל אך עם זאת בתכנון נכון ניתן להוריד את עלות מס הרכישה וחשוב להבין את הנקודות הקריטיות בתשלום מס רכישה לדוגמא כאשר אנו קונים דירה חדשה וברשותנו דירה אשר אותה אנו רוצים למכור, ועוד סוגיות שונות אותם עלינו לקחת בחשבון.

האם ידעתם כי עד רף מחיר מסויים של עלות הדירה למעשה לא נשלם מס רכישה, האם אתם מבינים כי אם יש ברשותכם דירה וזו דירתכם השניה תשלמו מס מהשקל הראשון?

כל הנקודות החשובות האלו והן רשימת הפטורים הקיימת והבנתם והחשוב מכל כמה בעצם מס רכישה נשלם, לכל אלו מחשבון מס הרכישה הנמצא באתר זה יוכל לתת לכם את התשובות.

לחצו כאן לחישוב מס רכישה ולקבלת מידע מקיף בנושא פטורים, הקלות ועוד - מחשבון משכנתא מס רכישהמחשבון משכנתא חישוב עלות המשכנתא האמיתית

מחשבון זה הוא אחד מהמחשבונים החשובים ביותר שאותם לעיתים רבות לא מבינים לוקחי משכנתאות ולעיתים רבות אינם מגיעים לידיעת לוקחי משכנתאות - משכנתא עולה כסף! הרבה כסף!

מעבר לסכומי הכסף אותם נקבל לצורך קניית דירה כמובן שהבנק יגבה מחיר עבור משכנתא זו וככול שזמן פריסת המשכנתא ארוך יותר כך באופן ניכר נשלם יותר ובאופן ניכר עבור משכנתא זו.

כאשר אנחנו לוקחים משכנתא לטווחי זמן ארוכים של מעל 15 שנים אנו ממשכנים את עתידנו לבנק ואת האופן בו נחיה את חיינו ורמת החיים הכלכלית שלנו, קוני דירות רבים אינם מבינים כי לעיתים קניה של נכס צנוע יותר בשלב ראשוני של חייהם ולקיחת משכנתא פרופורציונלית תסייע להם לחוות חיים טובים יותר,  רבים אינם מבינים כי על משכנתא של מליון שקלים שנפרסה לזמן של 25 שנה נשלם עלות עצומה לבנק בתנאי ריבית שונים, וחובה עלינו להבין כי בתקופה כה ארוכה הסבירות לשינויים בריבית אכן צפויים להתרחש ומכאן עלינו לבנות תמהיל משכנתא דפנסיבי כפי שמוסבר באתר זה.

מחשבון זה הוא אחד מהקריטיים ביותר להבנה כאשר אנחנו בשלב תכנון המשכנתא ותכנון הנכס האפשרי לקניה, משכנתא עולה כסף - הבינו כמה.

לחצו כאן להבנת העלויות בפועל של לקיחת משכנתא ובשורה התחתונה מחשבון לחישוב כמה משכנתא בפועל תעלה לנומחשבון משכנתא לחישוב טווח מחירי הנכס בהם נוכל לעמוד

תהליך חיפוש הדירה הוא תהליך ארוך, לא פשוט ואף מורכב שכולל בתוכו הרבה חלומות והרבה מציאות כמו שיזם ותיק בתחום הנדל"ן שהוא אחד ממכרי נוהג לומר.

למה הכוונה במשפט זה?

כאשר זוגות רבים ניגשים לשלב רכישת הדירה רבים מהם מגיעים עם מידע אפסי לגבי העלויות האמיתיות לגבי התהליך ועוד אלפי שאלות, את כל שאלות אלו פתרנו באתר "שאל את טל", כולנו חייבים מידי פעם "זריקת מציאות", והכוונה היא להבנה לא רק מה אנחנו רוצים לקנות אלא גם מה אנחנו יכולים לקנות.

סכומי הכסף העומדים לרשותנו בצירוף המשכנתא האפשרית לקחת בהתאם להכנסותינו החודשיות ובהתאם לתכנון המשפחה ובצירוף העלויות של אותה משכנתא והעלות האמיתית העומדת מאחורי קניית דירה, כל אלו יובילו אותנו לאחת ההבנות החשובות ביותר - איזו דירה אנחנו יכולים לקנות ובאיזה טווח מחירים ולא דווקא איזה דירה אנו רוצים לקנות.

המידע שיתקבל מצירוף כל הגורמים יקל עלינו בצמצום מספר הנכסים אותם אנו באמת יכולים לקנות ובכך נבצע חיפוש דירה יעיל יותר וממוקד יותר ולכן נגיע להחלטות טובות יותר עבורנו, בדיוק לשם כך בנינו את מחשבון חישוב הנכס האפשרי לקניה.

נבקש מכם לפני שאתם משתמשים במחשבון זה לבצע הערכה ולימוד של כל הפרקים הכתובים באתר זה על מנת שבאמת תוכלו לנתח הן את העלויות האמיתיות של הדירה, והן את התכנון הפיננסי הנכון שיוביל אותכם למסקנה של כמות הכסף האמיתית העומדת לרשותכם ופנויה לצורך תשלומי החזר המשכנתא החודשים.

פעמים רבות מספור נתקלתי בקוני דירה שעמדו לפני חתימה וסגירה או גרוע מכך כבר סגרו וחתמו על עסקה שלבסוף הבינו שאין ביכולתם לממן והמשמעויות של טעויות כאלה הן נזק פיננסי כבד לתא המשפחתי, קחו את ההחלטות הנכונות - באתר זה קיימים כל הכלים לבצע החלטות אלו.


לחצו כאן על מנת להעריך את מחיר הדירה או הבית שבו שאותו נוכל לרכוש וזאת לביצוע חיפוש ממוקד ויעיל - מחשבון משכנתא הערכת מחיר דירה אפשרית לקניהמחשבון אתר משכנתא לחישוב תשואה

למה בעצם החלטנו להוסיף את מחשבון חישוב תשואה בתוך אוסף המחשבונים באתר משכנתא, התשובה היא פשוטה לוקחי משכנתאות רבים הנם משקיעי נדל"ן וכמובן חלק מהתכנון הנכון של השקעה בנדל"ן הוא שימוש במימון פיננסי ועל ידי פעולה זאת ביצוע למעשה שימוש מקסימלי באמצעים הכספיים העומדים לרשותנו.

מימון פיננסי בהשקעות נדל"ן מוסבר בהרחבה באתר "שאל את טל", אחד מהעקרונות הנכונים והחכמים  של משקיעי נדל"ן הוא שימוש במינוף פיננסי וכמובן שמשכנתא היא הכלי באמצעותו אנו מבצעים מינוף זה.

משקיעי נדל"ן רבים הנמצאים ברשימת התפוצה שלנו ביקשו מאיתנו לפתוח את אתר משכנתא לטובת ההבנה הפיננסית של לקיחת משכנתא ומימון נכון של עסקאות נדל"ן ומכך גם מחשבון לחישוב תשואה צורף לאתר משכנתא.

קיזוז עלות המשכנתא  וההחזר החודשי מול התשואה החודשית המתקבלת הוא הבסיס לתחשיב הנכון למשקיעי נדל"ן והכלים להחלטה נכונה נמצאים באתר זה.

לחצו כאן לחישוב תשואה חודשית מהשקעות נדל"ן  - מחשבון לחישוב תשואה בפועל מהשקעות נדל"ן

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
למדו איך להשיג את המשכנתא הטובה ביותר, למדו איך לנצל את התחרות בין הבנקים ולחסוך עשרות אלפי שקלים - כל הסודות והידע באתר אחד.
קבוצת נדל״ן דיל