המשכנתא הנכונה עבורך

מה תבינו אחרי קריאה של דף זה
 

  • למה תכנון משכנתא נכון יכול להוביל אותנו לחיסכון של עשרות אלפי שקלים.
  • מדוע תכנון משכנתא לא נכון יכול לגרום לנו לבעיה קשה ביכולת להחזיר את המשכנתא.
  • מדוע אין משכנתא אחת שמתאימה לכולם?
  • מהי הטעות הנפוצה ביותר שלוקחי משכנתא מבצעים ולמה חשוב להימנע ממנה.
  • מהי בעצם המשכנתא הטובה ביותר ואיך נשיג אותה.מהי הטעות הנפוצה ביותר ואיך להימנע ממנה?

שנים רבות אני עוסק בנדל"ן וכך גם האנשים הסובבים אותי, אם ישנה נקודה אחת שבה אנו נתקלים פעמים רבות בהווה, נתקלנו בעבר וכנראה גם נמשיך להיתקל בעתיד היא בעיית החובבנות.

אנשים רבים שמקדישים שעות וימים רבים למחקר מעמיק איזה רכב כדאי לקנות, איזה סלון, מטבח, מערכת סטריאו וקולנוע ביתית לא יקדישו יותר משעתיים להבנת מושגי יסוד בקניית דירה, מכירת דירה או משכנתא.

החלטות כמו משכנתא שמאחוריה עומדים מאות אלפי שקלים והשפעה קריטית על היכולת שלהם לחיות ברווחה בשנים הבאות נלקחים בקלות ראש עצומה, ללא הבנה, וללא ידע קריטי, ואפרט על כמה מאותם אנשים שפגשתי בחיי העיסקים  ואיך הם  קיבלו את ההחלטות, בדקו בעצמכם אם אתם לא אחד מאותם אנשים .

החבר היועץ שמבין בפיננסים ומשכנתאות - פעמים רבות נתקלתי בלוקחי משכנתא שמוותרים מראש על כל ניסיון להבין ולהעמיק את הבנתם אלא מסתמכים על חבר שמבין קצת בשוק ההון, למד כלכלה בתואר ראשון או למד מנהל עסקים ולכן רואה את עצמו כמבין בתחום המימון ולכן לדעתו כל תהליך לקיחת המשכנתא ממש פשוט ובשניה וחצי נקבל משכנתא אחרי שניגש לשני בנקים וכמובן כך נקבל את המשכנתא הטובה ביותר!

החבר שלקח משכנתא לפני שנתיים - חבר טוב שלקח משכנתא לפני שנתיים ועשה "מחקר מעמיק" מהו המסלול האופטימלי, הוא ימליץ לנו וכך נגיע להחלטה הטובה ביותר! ונחסוך אלפי שקלים, והרי הוא כבר עשה מחקר.

אבא, דוד, חבר משפחה אחר שמבין עניין - בהרבה מקרים נתקלתי במקרה זה, קרוב משפחה מדרגה זאת או אחרת שרואה את עצמו כמבין, יבוא איתנו לפגישות יעשה עבורנו את המו"מ למשכנתא הטובה ביותר!

אני יכול לבד, קראתי באינטרנט וקניתי ספר - אוטודידקטים למיניהם שקראו מדריך באתר זה או אחר קנו ספר ולכן החליטו שהם מבינים מספיק לקחת את המשכנתא האופטימלית, לגבי שיטה זו באופן חד משמעי הבנה עמוקה כולל הידע הטמון באתר זה ספציפית אכן תוביל אותכם למשכנתא טובה יותר אך לא המשכנתא הטובה ביותר.

וכמובן יועץ המשכנתאות של הבנק - ברוב המקרים זוגות רבים מחליטים כי יועץ המשכנתאות של הבנק (עם ההגשה על המילה "של הבנק"), הוא הסמכות העליונה עבורם, ללא ההבנה הבסיסית ביותר שכמו ששמו נגזר "של הבנק" ומהבנק הוא מקבל את משכורתו כך גם למעשה מה שמכווין אותו ולמי בעצם עומדת טובתו.
מה בעצם קורה מניסיוננו כאשר מבצעים את הטעות הנפוצה המודגמת

ריביות גבוהות באופן ניכר מהריביות שאותן ניתן לקבל
- באופן חד משמעי ומוכח אתם לעולם לא תצליחו להגיע לריביות הנמוכות של מכרז משכנתא ושיטת שלושת השלבים שפותחה ומובאת באתר זה, ולכן עשרות אלפי שקלים עליהם אתם עובדים יומם ולילה ויכולים לשמש לעשרות מטרות אחרות, נזרקים לפח או בעצם מפרנסים את הבנק (תלוי איך מסתכלים על זה).

תמהיל משכנתא מסוכן, לא נכון, ובעייתי - אחת הבעיות הקריטיות ביותר היא תמהיל משכנתא לא נכון ואף מסוכן יותר מריביות אלו או אחרות, תמהיל לא נכון יכול לגרום צרות צרורות בהחזרי המשכנתא שעלולים לקפוץ בעשרות אחוזים בתכנון לא נכון, מעבר לכך תמהיל לא נכון יכול להוביל אותנו לתשלומים עצומים! ומיותרים לחלוטין של כספים הנזרקים לפח אלא אם אחת ממטרותיכם בחיים היא לממן את מערכת הבנקאות של ישראל ולתרום לרווחיות העצומה של הבנקים בישראל.

תשלום של עשרות ואף מאות אלפי שקלים מיותרים - סך ההחלטות של משכנתא לא נכונה שלא נלקחה בעזרת איש מקצוע יכולה להוביל אותכם לתשלום של עשרות אלפי שקלים מיותרים ויותר!  ולעומת זאת יועץ משכנתאות מומחה והעזרות במכרז משכנתא עלותה היא אלפי שקלים בודדים שביחס לחיסכון המושג וביטחון שמתקבל הם בטלים בשישים  ומכך החשיבות העצומה של העזרות בשירות זה ולכן  העלות בפועל של יעוץ  זה הנה חובה לכל אחד הלוקח משכנתא.

בארה"ב נכון לכתיבת שורות אלו 80 אחוז מלוקחי המשכנתאות משתמשים בשירות מכרז משכנתא ויעוץ משכנתא חיצוני ובישראל אף מגמה זו צוברת תאוצה בשל היתרונות העצומים הגלומים בשיטה.

אי עמידה בתשלומי המשכנתא - אחד מהבעיות הקריטיות שבהם נתקלנו הוא תמהיל לא נכון שהוביל לאי עמידה בתשלומים החודשיים ומכך צורך בהליך פריסת משכנתא, הליך שמשמעותו הכספית היא קנסות, ותשלום של עשרות אלפי שקלים מיותרים ויותר.

פריסת משכנתא שתכביד על רווחת התא המשפחתי  - משכנתא נלקחת לתקופה של 15 שנים ויותר במקרים רבים, תכנון לא נכון יוביל אותנו לפגיעה מקיפה באיכות החיים שלנו כאשר חלק ניכר מרווחת המשפחה, הילדים ואנחנו נפגעת באופן ישיר ועצום, כל זה יכול להימנע.

אובדן הנכס עקב אי פרעון משכנתא - זוגות רבים מכניסים שמבצעים מספר טעויות בצירוף של נסיבות חיים כגון אובדן הכנסה זמני ועוד חשיבה לא נכונה ותסריטים שלא נלקחו בחשבון ואי בנית מגנוני הגנה כפי שמוסבר באתר זה יגיעו למצב הגרוע מכל, אובדן הנכס ופינוי מהבית בו הם גרים.
איך להימנע מהטעויות המתוארות ומהתוצאות  הנגרמת - אובדן מיותר של עשרות אלפי שקלים ויותר


ידע ידע ידע והכוח הטמון בו

ידע הוא כוח אמרו חכמים וצדקו, ככול שתבינו יותר את עולם המשכנתא ותקדישו זמן רב יותר ללמוד הנושאים השונים של המרכיבים את נושא המשכנתא, כך באופן מוחלט תוכלו להשיג תוצאה טובה יותר ולחסוך עשרות אלפי שקלים.

לעיתים נתקלתי באנשים רבים שאמרו לי שמע זה נושא מסובך מידי עבורי בדיוק לשם כך נבנה אתר זה, נושא המשכנתא אינו סבוך כלל ובאתר זה תוכלו להבין במילים פשוטות כמה נושא המשכנתא פשוט וכיצד לגשת ולהבין בו.

ובמידה ואין לכם את הזמן להקדיש לנושא או את הרצון להבין לעומק תוכלו לגשת ישירות למכרז משכנתא ולהיעזר בטובי היועצים בישראל.

חשוב להבין כי חובה עלינו להקדיש את הזמן הנדרש לנושא הלימוד, אנשים רבים משקיעים בקניית רכב או מערכת קולנוע ביתית שעות רבות אך ללקיחת הלוואה של מאות אלפי שקלים לא יקדישו יותר מיום עבודה, והמשמעות תוארה בשורות הקודמות.


העזרות במומחי משכנתא

מניסיוני האישי, ומניסיון של רבים כולל רואי חשבון שהתמחותם נדל"ן, עו"ד שהתמחותם נדל"ן אף אחד מאיתנו לא הצליח להגיע לבד לתוצאות של משכנתא אופטימלית שאליהם הצליחו להגיע הגופים העוסקים אך ורק בנושא זה, למה?

הגופים העוסקים בייעוץ משכנתא מקושרים למערכת הבנקאית ועובדים איתה בצמוד, רובם יוצאי המערכת הבנקאית וזו התמחותם, הקשר הישיר בינם לבין המערכת הבנקאית וההיקפים הגדולים בהם הם עובדים מולה מאפשרים להם להשיג ריביות טובות יותר באופן ניכר.

ההבנה העצומה במשכנתאות והידע העמוק והנרחב מאפשרים להם בניית תמהיל אופטימלי, ומסלולי משכנתא שונים "שנשכחים" או אינם מודגשים על על ידי יועץ הבנק מוכרים להם היטב.

ושוב אחזור על הנקודה - החיסכון והביטחון של העזרות בגופים מקצועיים אלו הנה למעשה מקזזת לחלוטין את התשלום להם שהנו בטל בשישים ביחס לחיסכון העצום המושג.שיטת שלושת השלבים ומכרז משכנתא

באתר זה תוכלו לקבל גישה לשיטה מוכחת שחסכה לעשרות אלפי מלקוחותינו סכומי כסף עצומים, כל הידע הדרוש למשכנתא אופטימלית נמצא בתוך הדפים של אתר זה, היעזרו במידע הטמון באתר זה שהנו מדריך המשכנתא המקיף ביותר הקיים היום בישראל.

היעזרו בשיטת שלושת השלבים שפיתחנו  ומכרז משכנתא וחיסכו עשרות אלפי שקלים ויותר לאורך כל תקופת המשכנתא וקחו את המשכנתא הנכונה שבאמת תפורה לפי מידתכם והיא הנכונה ביותר עבורכם.

מנהל מקרקעי ישראל
לשכת שמאי מקרקעין בישראל
התאחדות הקבלנים
משרד הבינוי והשיכון
Ministry of Industry
משרד האוצר
למדו איך להשיג את המשכנתא הטובה ביותר, למדו איך לנצל את התחרות בין הבנקים ולחסוך עשרות אלפי שקלים - כל הסודות והידע באתר אחד.
קבוצת נדל״ן דיל